FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, Tyskland, 1900-tal.

311616. FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Lisbeth med docka, höjd 13 cm
Brita krattar, höjd 17 cm
Sjusoverskans dystra frukost, höjd 13 cm.

Sjusoverskans dystra frukost har skador på främre delen av basen samt huvud med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lisbeth med docka, höjd 13 cm
Brita krattar, höjd 17 cm

Antal besök: 1 794