STOLAR, 4 st, "Kontiki", Bra Bohag, Yngve Ekström, Troeds.

311544. STOLAR, 4 st, "Kontiki", Bra Bohag, Yngve Ekström, Troeds.

Höjd 77 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Stommar i teak.
Brännstämplade: modell Kontiki, Yngve Ekström, Made in Sweden, Bra bohag.
Klädda sitsar i grönmelerat tyg.

Bruksskick.
Repor.
Något solblek.
Stoppning defekt. (Torr)
Klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.
Stommar i teak.

Bruksskick.
Repor.
Något solblek.
Stoppning defekt. (Torr)
Klädsel med fläckar.

Antal besök: 4 300