311511. SOFFGRUPP 3 delar, Hämeen Kalustaja, Finland.
Betsat furu. 3 sits soffa, 2 sits soffa och bord. Sofforna och fåtöljen med lösa kuddar i rött skinn, soffornas längd 150-210 cm. Bordets längd 135, bredd 90 och höjd 47 cm.
Bruksslitage på sofforna samt repor och stötmärken på bordet.