LYKTA, mässing och glas, 1900-talets slut.

311448. LYKTA, mässing och glas, 1900-talets slut.

Etikettmärkt Klassiska lyktor, Stockholm. Höjd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 841