KÖKSSOFFA, 18/1900-tal.

KÖKSSOFFA, 18/1900-tal.
311442. KÖKSSOFFA, 18/1900-tal.

Löstagbar sittdel. Rikt skuret krön.
Längd 191 cm.
Sitthöjd 58 cm.

Bruksslitage, slagmärken, sprickor/skador förekommer, sittdyna med smuts och fläckar samt nedsutten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 191 cm.
Sitthöjd 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 837