RING, 14k guld med diamanter samt grön sten, 1900-tal.

311411. RING, 14k guld med diamanter samt grön sten, 1900-tal.

Ringstorlek ca 17,5.
Vikt ca 2,1 gram.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 17,5.
Vikt ca 2,1 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 159