BÖCKER m m, 7 delar, Mercedes-Benz.

311388. BÖCKER m m, 7 delar, Mercedes-Benz.

Great Marques Mercedes-Benz av Roger Bell, Mercedes-Benz W196 av Michael Riedner, Mercedes Coombe Books, Mercedes-Benz Grand Prix Racing 1934-1955 av George C. Monkhouse, Historien om Mercedes-Benz av Trevor Legate samt en liten modellbil totallängd 14,5 cm och ett träsnitt 222-330 av Gösta Josefsson rammått 32 x 42 cm.

Mercedes Coomb Books har släppt i bindningen och Mercedes-Benz Grand Prix har tejplagning på plastskyddet. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178