PARTI TAVLOR, 6 st, blyerts, bläck samt pastell, varav 1 signerad och daterad -81.

311351. PARTI TAVLOR, 6 st, blyerts, bläck samt pastell, varav 1 signerad och daterad -81.

Blyerts,
74 x 50 cm, signerad och daterad -81
2, 73 x 50 cm
Bläck,
50 x 65 cm
Pastell,
41 x 29 cm.

bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blyerts,
2, 73 x 50 cm
Bläck,
50 x 65 cm
Pastell,
41 x 29 cm.

bruksskick.

Antal besök: 936