DRAGSPEL, Neco Excelsior.

311336. DRAGSPEL, Neco Excelsior.

Väska medföljer.
Längd ca 51 cm.

Bruksslitage, dekordelar saknas, rester av klisterlappar på tangenter. Väska med skador, tejpat lock samt nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska medföljer.
Längd ca 51 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 127