MINIATYRKANNA samt FLAKONG, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

311283. MINIATYRKANNA samt FLAKONG, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Dekor av drakar i underglasyrblått. Höjd 7-8 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 898