TECKNINGAR i blyerts och blyerts/pastell, 5 st, varav 3 signerade och 2 daterade -87 och -94.

311281. TECKNINGAR i blyerts och blyerts/pastell, 5 st, varav 3 signerade och 2 daterade -87 och -94.

Blyerts,
70 x 50 cm, signerad och daterad -94
50 x 70 cm, signerad och daterad -87
65 x 50 cm, signerad
Blyerts/pastell
73 x 33 cm
50 x 30 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blyerts,
65 x 50 cm, signerad
Blyerts/pastell
73 x 33 cm
50 x 30 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 936