STOLAR 4 st, "Myran" Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

311256. STOLAR 4 st, "Myran" Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Vita, kromade ben.

Slitage, skador. Kåpor samt fotavslut saknas delvis.
I behov av renovering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vita, kromade ben.

I behov av renovering.

Antal besök: 1 974