TELEGRAF, 2 delar, LM Ericsson, 1800/1900-tal.

311235. TELEGRAF, 2 delar, LM Ericsson, 1800/1900-tal.

Märkt: L.M. ericsson & Co, Stockholm". Längd 36, bredd 17, höjd ca 41 cm.

Slitage, märken, repor, stötmärken, rost, bucklor, fläckar. Glas med nagg. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 211