TELEGRAF, 2 delar, LM Ericsson, 1800/1900-tal.

311233. TELEGRAF, 2 delar, LM Ericsson, 1800/1900-tal.

Märkt: AB L.M. ericsson & Co, Stockholm, No 2589". Längd 36, bredd 17, höjd ca 41 cm.

Slitage, märken, repor. Träsockel med stötskada. Sprickor. Ej fullständigt genomgången. Glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 603