Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
POKAL, tenn, Firma Svenskt tenn, 1928.
311210. POKAL, tenn, Firma Svenskt tenn, 1928.
Höjd ca 14 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 14 cm.
Slitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
4 483