SVÄN GRADIN. Olja på duk, signerad.

311183. SVÄN GRADIN. Olja på duk, signerad.

Ca. 54x67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 54x67 cm.

Antal besök: 1 059