SKÄNK.

SKÄNK.
311156. SKÄNK.

Design mönster ring Tyskland troligen 70-tal.
Teak trä
Höjd 76,5 cm.
Bredd 225cm.
Djup 43cm.

Smärre tecken på slitage, små fläckar upptill.

Gör en kostnadsfri värdering!
311156. SKÄNK.

Teak trä
Höjd 76,5 cm.
Bredd 225cm.
Djup 43cm.

Antal besök: 1 466