MATBORD, 1900-talets fjärde kvartal.

31115. MATBORD, 1900-talets fjärde kvartal.

Fanerat i björk. Längd 140, bredd 95, höjd 74 cm. En skiva med sarg och två utan medföljer.

Bruksslitage, smärre repor på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683