RING, 18K vitguld med briljanter, 0,20 ct, totalvikt 2 gram.

311050. RING, 18K vitguld med briljanter, 0,20 ct, totalvikt 2 gram.

Stämplad import Sverige, 18k, 0,20 ct
Innerdiameter ca 1,8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerdiameter ca 1,8 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 740