DIVERSE, ur, BORDSTELEFON, LM Ericsson mm.

31104. DIVERSE, ur, BORDSTELEFON, LM Ericsson mm.

1900-tal.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-tal.

Skador.

Antal besök: 698