LARS NORRMAN. Figur- och stadsmotiv, litografier, 3 st, signerade och numrerade.

311032. LARS NORRMAN. Figur- och stadsmotiv, litografier, 3 st, signerade och numrerade.

34,5 x 22 cm
45 x 29 cm
41 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5 x 22 cm
45 x 29 cm
41 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 912