HÖRNSKÅP, gustaviansk-typ, 17/1800-tal.

31098. HÖRNSKÅP, gustaviansk-typ, 17/1800-tal.

Räfflade skåpsluckor, skåp inredda med hyllplan, beslag i mässing. Längd 101, bredd 45, höjd 205 cm.

Slitage, kompletterat och omarbetat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 358