Gomér & Andersson Linköping
Speglar
BORDSSPEGEL, troligen Murano, Italien, 1960-tal.
310988. BORDSSPEGEL, troligen Murano, Italien, 1960-tal.
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 519