SKRIV-/LÄSBORD, 1900-tal.

SKRIV-/LÄSBORD, 1900-tal.
310981. SKRIV-/LÄSBORD, 1900-tal.

Höj- och sänkbar.
Brickans längd 60 bredd 37.

Slitage, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.
Brickans längd 60 bredd 37.

Antal besök: 867