Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
HOLGER EKLÖF. Stockholmsmotiv, olja på duk, signerad.
31086. HOLGER EKLÖF. Stockholmsmotiv, olja på duk, signerad.
65 x 46.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 46.
Auktionshuset Kolonn
9 322