GJUTJÄRNSSPIS, A.B. Skoglund & Olson, Gefle, Nr 55, 1900-tal.

310840. GJUTJÄRNSSPIS, A.B. Skoglund & Olson, Gefle, Nr 55, 1900-tal.

Med 3 st luckor. Delbar från ben.
Längd 50 cm.
Bredd 28,5 cm.
Höjd 66 cm.

Bruksslitage, senare lackerad, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.
Bredd 28,5 cm.
Höjd 66 cm.

Antal besök: 6 902