SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, jugend, 1900-talets början.

310837. SKRIVBORDSUPPSATS, 5 delar, jugend, 1900-talets början.

Mässing och svart glas.
Bläckhornets mått 15 x 15 cm.
Ljusstakarnas höjd 15 cm.

Bruksslitage. En mutter saknas på en ljusstakes undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing och svart glas.
Bläckhornets mått 15 x 15 cm.
Ljusstakarnas höjd 15 cm.

Antal besök: 591