BOEL SCHÖLDSTEIN. Komposition, bl a i blyerts, 5 st, varav 2 signerade och daterade -70.

310810. BOEL SCHÖLDSTEIN. Komposition, bl a i blyerts, 5 st, varav 2 signerade och daterade -70.

Komposition med oval, kol på duk, 70 x 46 cm
Sovande hundar, blyrts, signerad och daterad Boel 1970
36 x 43 cm
3 ansikten, blyerts, signerad och daterad -70
65 x 50 cm.

Bruksskick
Gulnade
Ansikten med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 43 cm
65 x 50 cm.

Bruksskick
Gulnade
Ansikten med fläckar.

Antal besök: 1 428