SOPPSLEV, silver med träskaft, Nils Hendeberg, Hälsingborg, 1838.

310802. SOPPSLEV, silver med träskaft, Nils Hendeberg, Hälsingborg, 1838.

Längd ca 45 cm.

Slitage, gravyr, stötmärken, fläckar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 cm.

Antal besök: 1 234