BOEL SCHÖLDSTEIN. Människotudier i blyerst, 6 st, signerade och daterade -72 och -73.

310788. BOEL SCHÖLDSTEIN. Människotudier i blyerst, 6 st, signerade och daterade -72 och -73.

Människokroppen, nakenstudier, kvinnor och män
4 st 65 x 40 cm
2 st 59 x 44 cm.

Bruksskick
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st 65 x 40 cm
2 st 59 x 44 cm.

Bruksskick
Slitage.

Antal besök: 1 388