ARMBAND, silver, Henrik Møller, Trondheim, Norge samt HALSBAND Mexiko. 1900-tal.

310724. ARMBAND, silver, Henrik Møller, Trondheim, Norge samt HALSBAND Mexiko. 1900-tal.

Armband längd ca 19,5 cm.
Halsband, längd 40 cm.

Bruksslitage, länkringa på halsband ej i silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband längd ca 19,5 cm.
Halsband, längd 40 cm.

Antal besök: 3 418