Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPA, Just Andersen, Danmark. 1900-talets mitt.
310723. BORDSLAMPA, Just Andersen, Danmark. 1900-talets mitt.
Tenn. Höjd 32 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Tenn. Höjd 32 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 029