VAS, nysilver och glas, Carl Robert Carlström. Jugend, ca 1900.

310709. VAS, nysilver och glas, Carl Robert Carlström. Jugend, ca 1900.

Strutformad insats av slipat glas. Fot av nysilver med dekor av örnhuvuden och rocailler. Stämplad CRC, NS.

Stor nagg på glasinsats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stor nagg på glasinsats.

Antal besök: 2 157