KOPFBEDECKUNG 60. damhatt Motorhuv, lock med bifogade fjädrar, blå.

310694. KOPFBEDECKUNG 60. damhatt Motorhuv, lock med bifogade fjädrar, blå.

Kvinna huva med bifogade fjädrar textil. Fjäder troligen eftermonterad av samlare, daterad 1980-tal. Mått ca. 18 x 21 x 11 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 778