JOHAN JACOB SILVÉN. "Bastasjö Blekinge", signerad och daterad Jacob Silvén 1899.

310669. JOHAN JACOB SILVÉN. "Bastasjö Blekinge", signerad och daterad Jacob Silvén 1899.

Motiv med landskap, hund, fiskare i eka och hus vid vatten med folklivsscen. 51 x 90 cm.

Smärre repor, ställvis smärre krakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 936