SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-tal.

3106448. SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd ca 81cm
Längd ca 184cm
Djup ca 44 cm.

Mindre bruksslitage och repor, men fint helhetsintryck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 81cm
Längd ca 184cm
Djup ca 44 cm.

Antal besök: 2 917