BORD, teak, HMB Möbler Rörvik, 1900-talets mitt.

310621. BORD, teak, HMB Möbler Rörvik, 1900-talets mitt.

Längd 63 cm
Bredd 63 cm
Höjd 54 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm
Bredd 63 cm
Höjd 54 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 055