COLLIER SAMT RING, sterlingsilver, Rikard Waterval, Borgila, Stockholm, 1970-tal.

310550. COLLIER SAMT RING, sterlingsilver, Rikard Waterval, Borgila, Stockholm, 1970-tal.

Silver, ebenholts samt bergskristall.
Collier med hänge, 1975 höjd ca 25 cm
Ring 1976, storlek 15 cm
Total vikt ca 99 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring 1976, storlek 15 cm
Total vikt ca 99 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 817