LARS NORRMAN. Man med lie, färglitografi, signerad och numrerad 72/260.

310533. LARS NORRMAN. Man med lie, färglitografi, signerad och numrerad 72/260.

64 x 47 cm.

Bruksskick.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 47 cm.

Bruksskick.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 1 193