FIGURINER, 2 st, snidat trä, signerade Gunnarsson och daterade 1941.

310532. FIGURINER, 2 st, snidat trä, signerade Gunnarsson och daterade 1941.

Gubbe och gumma. Höjd ca 17-17,5 cm.

Slitage, möjligen skada på kannans handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 420