LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, jugend, 1900-talets första hälft.

310524. LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, jugend, 1900-talets första hälft.

Dekor av renar. Höjd ca 43 cm.

Slitage. Elektrifierade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Elektrifierade.

Antal besök: 786