SOFFBORD, med klaffar, engelsk stil, 1900-tal.

310446. SOFFBORD, med klaffar, engelsk stil, 1900-tal.

Längd, 152, bredd 45 cm, Total bredd inklusive klaffar 91,5 cm.
Höjd 53,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53,5 cm.

Antal besök: 1 512