SEKRETÄR, ek/björk, empire.

SEKRETÄR, ek/björk, empire.
310382. SEKRETÄR, ek/björk, empire.

Längd 117, bredd 54, höjd 110 cm.

Slitage, fanerskador samt toppskiva skev och går ej att stänga.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 486