NATTBORD, ett par, 1900-2000-tal.

310315. NATTBORD, ett par, 1900-2000-tal.

Längd 46, bredd 39, höjd 57 cm.

Slitage, knoppar på ena bordet lösa (medföljer).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 725