EVA ACKING. Olja på duk.

EVA ACKING. Olja på duk.
310306. EVA ACKING. Olja på duk.

Komposition. 27x21 cm. Signerad och daterad -81.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 091