KISTA PÅ BENSTÄLLNING, rikt skuret trä, barockstil.

310273. KISTA PÅ BENSTÄLLNING, rikt skuret trä, barockstil.

Underrede senare, längd 82, bredd 54, höjd 134 cm.

Nyckel saknas, skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 780