BILA samt RITSMÅTT, 1800/1900-tal.

31022. BILA samt RITSMÅTT, 1800/1900-tal.

Bila med ägarmärke samt smedsstämpel. Bilans längd 24 cm.
Ritsmått i trä med mässingsdetaljer, längd ca 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 037