PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.

310222. PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.

Vas, flintgods, höjd 37 cm, sent 1800-tal
1 st uppläggningsfat, Meissen, Gustafsberg.
1 st kupa till fotogenlampa, innerdiameter nedtill 23 cm.
6 st nysilverskedar.
2 st skedar, gulmetall.
6 st kaffekoppar med tillhörande fat, Made in China.

Bruksslitage, vas saknar lock, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st nysilverskedar.
2 st skedar, gulmetall.

Antal besök: 614