DIVERSE PORSLIN, 8 delar, 18/1900-tal.

310206. DIVERSE PORSLIN, 8 delar, 18/1900-tal.

(10 delar inklusive lock).
Figurin, dansande kvinna, Schaubach, Kunst, bra skick.
3 st bebisar, biskviporslin, 1800-tal.
2 st lockdosor, 1900-tal.
1 st tazza, Italien, 1900-tal.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

(10 delar inklusive lock).
2 st lockdosor, 1900-tal.
Med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 056