DIVERSE FIGURINER, keramik, samt BORDSUR, porslin, 2 st, 1900-tal.

310205. DIVERSE FIGURINER, keramik, samt BORDSUR, porslin, 2 st, 1900-tal.

11 delar totalt.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 delar totalt.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 816